FROZEN- KARLAR ÜLKESİ
VELİ GÖRÜŞLERİ
Görüş bildirebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.Giriş Yapabilmek için Tıklayınız... Eğer üye değilseniz Üye Olmak için Lütfen Tıklayınız....
HALİME TURAN
Merhabalar,Ben Esma UBEYSİ’ nin teyzesiyim. Esma okula başladığından beri değişiklikler fark ettik. İçine kapanıklığı, sessizliği yok oldu, neşesi var oldu. İlginize teşekkür ediyorum. Bireysel görüşmelerin daha iyi olacağını düşünüyorum. İnşallah bu birliktelik daha iyi sonuçlar verir.
GÜLDALI KAYNAR
Okulunuza ilk geldiğimde, çok kolej gezdim dikkatimi çağdaş ve ilkeli öğretim anlatımınız çekti, sonrasında bu anlamda yanılmadığımı anladım. Kişisel bir problemimiz dışında çok memnunum, yemekleriniz, temizliğiniz ilgi ve alakanız için teşekkürler.
MELTEM ŞAHİN
Oğlumuzun bu yıl okul hayatındaki ilk senesi ve bu yıl bizim için çok önemli. Gerek öğretmenimizin tutumu, gerek anaokulu müdürümüzün tutumu olsun. Çünkü anaokulu çocuk ve veli için okul hayatının başlangıç noktasıdır ve anaokulunda nasıl eğitim görür ise çocuğun temel eğitimi o şekilde devam eder. Okulunuz ve öğretmenimizden gerek oğlumuz gerek veli olarak çok memnunuz. İnşallah çocuklarımız ve bizler için en iyi, en kaliteli, en düzeyli eğitim sunmaya devam edilir.
Nagihan BAKIR
Ege birkaç ay önce okulların açılması ile birlikte ilk sosyal çevreye adım attı. Aile ve akrabalar ile sınırlı iletişimden sonra bu deneyime ayak uydurmak ve uyum göstermek için onunla birlikte bizde zorlandık ama şimdi zorlu geçen birkaç aydan sonra bulunduğumuz noktadan oldukça memnunum. Öğretmen, okul işbirliği sonucunda küçüğüm sınıfının bir parçası ve hastalığı sebebiyle okula gelmeyen arkadaşını özlediğini ondan duymak çocuğumun sosyalleştiğini görmek büyük bir adım diye düşünüyorum. Gösterilen çabalar sonuç vermiş görünüyor. Teşekkürlerimle.
Gülşah SÖNMEZ
Yağmur okula ilk başladığı günden bugüne kadar, çocuğumda çok değişiklikler oldu. Sizlerden aldığı sevgi sayesinde hasta bile olsa okula gelmek istiyor. Yaptığınız çalışmalarda kendisini geliştirdiğini görüyorum. Öğretilen şarkıları, hikâyeleri evde bizlerle paylaşıyor. Kısacası çocuğum bundan 3 ay öncesinden önüne kâğıdı kalemi koyduğum zaman hiçbir şey yapamıyordu fakat şimdi resimlerinde “çekirdek ailemizi” çizip etrafına çiçekler çiziyor. Göstermiş olduğunuz ilginize teşekkür ederim. Saygılar.
Hülya ALKOYUN
Oğlumun ilk okul deneyimi bu sene ve okulunu sevmesi yanlış olan bazı davranış ve alışkanlıkları düzeltmesi kısa sürede cevap verdi. Bunun en önemli sebeplerinden biride sizlerin Baran’a sevgiyle ve gerçekten özveri ile yaklaşarak ona yardımcı olmanızdır. Onun okulunu ve sizleri ne kadar sevdiğini ve çok istekli olarak okula geldiğini babası ve ben görüyoruz. Öncelikle bundan dolayı çok teşekkürler hepinize. Okuldaki dersleri, sosyal aktiviteleri güzel gerekenleri yapıyorsunuz zaten. Okul bahçesi yeniden düzenlenirse iyi olur. Park sorunu çözülürse iyi olur.Son olarak şunu söyleyebilirim; Baran sizleri çok seviyor, bizlerde sizden çok memnunuz, her şey çok güzel oğluma gösterdiğiniz ilgi, alaka, sevgi için sonsuz teşekkürler, saygılar.
Ayşe KAYGISIZ YILDIZ
Değerli Öğretmenlerim,\nÖncelikle emeğinize teşekkür etmek istiyorum. 3,5 yaşına kadar hiç ayrılmadığım oğlumla ilk ayrılışımızı, sizin yardımlarınızla sorunsuz tamamlıyoruz sanırım. Herkesin çocuğu en özel en güzeldir. Bu yüzden herşeyin en iyisi onun olsun ister. Okul tercihi en zor kararlardan bitanesi. Özel okul kavramı, bizim ailemiz için çok kolay kabul edilebilir olmamasına rağmen, Neslihan Hocamın elimizi tutmasıyla Beykent’ in üyesi olduk. Bizim ölçümüz; Eymen’ in mutlu olması. Şuanda da okuluyla ilgili konularda mutlu, eğleniyor. Demek ki siz işinizi doğru yapıyorsunuz. Öğretmenlerinizin yönlendirmesi, tutumları da Eymen üzerinde olumlu etki yapmış. Eve geldiği zaman zevkle anlatması, bizim ölçümüz açısından yeterli. Bizim Eymen’ le ilgili beklentimiz, sporla ve sanatla daha yakın, daha içiçe olması. Bunu sağlayabilirsek ne mutlu. Tekrar emeğinize, özverinize sağlık. Eymen sizlerden memnun, bizde. Teşekkür ediyor, gayretlerinizin daim olmasını diliyorum. Kolaylıklar.\n
Öznur DİNÇEL
Oğuz, okula başladığından beri kendini ifade etmeyi, kendini daha iyi savunmayı daha iyi öğrendi. Yaptığınız çalışmalar ve öğretmenimizin ilgisi için öncelikle teşekkür ediyorum. Geçen ay yapılan kahvaltı etkinliği çok güzeldi. Böyle etkinlikler tekrarlanırsa biz velilerde birbirimizle etkileşim içinde bulanabiliriz. Okul içinde düzenlenen tiyatro ve sinema gösterimleri daha sıklaştırabilir. Ayrıca iptal edilen gezimiz yeniden düzenlenebilir. Düşüncelerimizi sık sık öğretmenimizle paylaştığımız için şimdilik iletebileceklerim bunlar. Her konuda emeğinize sağlık… Teşekkürler…
Ebru OCAK
Çocuğum okulunu, öğretmenini ve arkadaşlarını çok seviyor. Okulda yapılan davranışlar ve işlenen konulardan geri dönüş almaktayım. Tüm öğretmenlerinden çocuğumla ilgili almış olduğum güzel sözler ve davranışlar bir anne olarak beni çok mutlu etmiştir. Herşey için çok teşekkür ederim.
Arzu AYTAN
İlk okul tecrübemizde desteklerinizden olumlu olduğunu kızımızın gelişiminde gözlemleyebiliyoruz. Birebir görüşmelerimizin devamlılığı ile takiplerimizin daha iyi olacağını düşünüyorum. Şuana kadar olan destekleriniz için teşekkürler.
Nurdan ÖZER
Okula uyum aşamasındaki destekleriniz için teşekkür ediyorum. Kızımın okula mutlu gelebiliyor olabilmesi, burada öğrendiklerini hayata geçirebilmesi bizim için yeterlidir. Teşekkürler.
Şenay YILMAZ
Özge’nin okula başladıktan sonra sorumluluk duygusu daha da arttı. Paylaşımlar arkadaşları ile diyalogları daha da perçinleşti. Okulda aldığı bilgileri evde de perçinleştiriyor. ‘’Örneğin Bethowen’ ı anlatıyor bize dinlediği klasik müziğin seslendiriyor. Genel olarak okula ilgili hiçbir sıkıntısı yok. Öğretmenini ve arkadaşlarını çok seviyor ve ayrıca branş öğretmenlerini.
Dilek İSTAŞOĞLU
Deniz’in bu okulda üçüncü senesi. Okulumuzu da öğretmenlerimizi de çok sevdik. Deniz’e hem eğitim hem öğretim açısından çok katıldı, görüldü. Velisi olarak benim anasınıfı çocuğundan çok fazla bir beklentim yok. Herşey önemlisi olan çocuğumun okula mutlu gidip mutlu ayrılması. Bu herşeyin göstergesidir çünkü. Okulda mutlu olan çocuk her açıdan gelişme gösterir. Öğretmeniyle iyi iletişim kurabilen tüm sorunların altından kalkar. Güvenilebilir öğretmenlere çocuğumu emanet ettiğim zaman benim hiçbir kuşkum kalmaz.
Tedrin BİLGE
Kuzey’in bu okuldaki ilk yılı. Açıkçası hem okuldan hem öğretmenimizden memnunum. Şimdiye kadar bir sorun yaşamadık. Ama sorun olduğu zaman öğretmenimizle de müdürümüzle de kolay iletişim kurabiliyoruz. Kuzey’in de memnun olduğunu davranışlarından görebiliyoruz. Umarım bu şekilde devam eder.
Gülfer YULAER
Bizim okulunuzda 3. Senemiz ve her sene daha fazla şey öğrenerek ilerlemek beni çok mutlu ediyor. Bugün bu toplantıda Duru’nun evdekiler gibi güvende ve bizler gibi problemlerinin gözlemlenerek takip edilmesi ve geri bildirim verilmesi bu okula vermemizin ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım.
Deniz ERZENGİN
Tüm emekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Eğitim hayatında atılan ilk adımların, ilk öğretmenlerimizin ve olumlu tüm kazanımların ileride tüm eğitim hayatını etkileyeceğinin bilinciyle kızımızı sizlere emanet etmenin huzurunu yaşıyoruz.\nNOT: Bu toplantılar ve bize verilen geri bildirimler bizler için çok değerli. Bu toplantılar için tekrar çok teşekkür ederiz.\n
Nurcan AŞAR
Kızıma katkılarınız ilgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum. Sizin de olduğunuz gibi benim de pek fazla söyleyecek bir şeyim yok. Sizlerden ve okulumuzdan oldukça memnunuz. Umarım ileriki dönemlerde de hem siz hem de bizim için güzel sonuçlar alırız. Teşekkür ederiz.
Mehtap YÜCELBAŞ
Oğlum Ener’e kattığınız bilgi, eğitim, dil ve saygı inanılmaz güzel. Bana ve ailemize çok pozitif bir çocuk zaten daha da pozitif oldu şimdi ve çok dengeli, kendi giyinebiliyor ve wc sorunumuz hiç kalmadı, gelişme çok güzel yansıyor bize. Benim negatif olarak gözlemlediğim hiçbir şey yok, çok şükür. Teşekkür ve saygılarımla.
Esra AŞAN
Anaokuluna başladıktan sonra sorumluluklarının daha bilincinde olduğunu görüyorum. Öğretmenimizle konuştuğumda sınıf içinde arkadaşlarıyla iletişiminde ve faaliyetlere katılımının çok iyi olduğunu öğrendim ve çok mutlu oldum. Okulunu çok seviyor ve okula geldiği için çok mutlu, bunda da öğretmenimizin katkısı çok büyük çok teşekkür ederim.
Neşe GÖKTAŞ
Çağan’ın gelişiminde ve aldığımız geri bildirimlerden çok memnunuz okula çok mutlu geliyoruz. Herkese Teşekkürler.
Neslihan BEKİROĞLU
Melisa’nın okula uyum sürecinde çok zorlandık. Derya ve Neslihan öğretmen sayesinde bu zorlu süreci aştık ve şuan Melisa hem okula severek geliyor hem de kendisini geliştirerek sürekli yeni bilgiler ve güzel alışkanlıklar ediniyor. Öğretmeninin söylediği herşey onun için çok önemli, evde bile yapılması gereken bazı şeylerde bunu dikkate alıyor. Arkadaşlarıyla uyum içinde oynamayı ve birlikte faaliyet yapma alışkanlığını okulda pekiştirdi. Ders çalışma konusunda da yavaş yavaş ilerleme kaydediyoruz. Herkese katkılarından ve sabrından dolayı çok teşekkür ederim.
Ayşegül AKGÜN
Gökay’ın okula alışabilmesi için gösterdiğiniz çabaya teşekkür ederiz. İlkokula geçiş sürecinde anasınıfı ne kadar önemli, insan ilişkilerini geliştiren oluşturan bir süreç. Bu süreçte sizlerle olmasından memnunuz. İki aylık son dönemde sağlık sorunlarımız oldu. Gökay’ın devamsızlığı oldu. Ancak evdeyken okulu özlediğini söylüyor, arkadaşları için sürprizler hazırlıyor. ‘’Etkinlik yapıyorum, faaliyet yapıyorum’’ diyor bazı çalışmalarında. Okulun olumlu yansımalarını evde görüyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz. Sevgilerimle.
Fatma PELTEK
Okula ilk başladığımızda bazı tereddütlerim vardı. Nasıl olur oğlumun üzerinde eğitim olarak olumlu gelişmeler olur mu diye. Ama zaman ilerledikçe Ege’nin olumlu yönde gelişme gösterdiğini gördüm. Hepinizi bu şekilde bir eğitim verdiğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınız daim olur inşallah.
Ayla CÖMERT
Öğretmenlerin yaklaşımlarından ve tutumlarından çok memnunum. Jülide üzerinde yapılan değerlendirmelerin çok olumlu olduğunu bize doğru bilgiler verildiği için çok teşekkür ederim. Jülide okula başladıktan sonra çok daha uyumlu ve kendi başına oyun oynamaya başladı. Bu konudaki yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkürler.
Cenk ÖĞRÜ
Oğlumuz Yiğit Efe’nin gelişimi için ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı her geçen gün görüyor, emekleriniz ve çalışmalarınız için teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın, başarılarımızın devamı dilekleriyle…
anaokulu
ilkokul
ortaokul
lise
önlisans
lisans
yüksek lisans
doktora
iş hayatı